Üritused

Suvepäevad ja talvepäevad

Meil on firma suvepäevade pidamiseks suur puidust terrass, varjualune laudade-pinkidega kuni 100-le inimesele, rannavõrkpalliplats ja suured muruväljakud sportlike ja meelelahutuslike tegevuste läbiviimiseks. Pimedal ajal on territooriumil valgustus.    

Talvel on meie läheduses suurepärased võimalused talispordiks – läheduses on Valgehobusemäe suusakeskus koos tõstuki ning mäesuusatamise ja lumelauasõidu harrastamise võimalustega. 2km kauguselt hakkab Jäneda-Aegviidu-Valgehobusemäe ühendatud suusarada, kaugel pole ka Kõrvemaa Matka- ja suusakeskus.

 Meil saab talvel sauna ees tiigil uisutada. Pärast sportlikku päeva on mõnus puuküttega saunas kuuma leili võtta ja koos kaminaruumis aega veeta.   

NB! Lemmikloomad ei ole meil lubatud.

Seminarid ja koosolekud

Mis saaks olla meeldivam kui ühendada töö ja lõõgastav puhkus looduses! Suuremale seltskonnale on 60m2 saal, kuhu mahub seminari pidama kuni 40 inimest. Väiksem seltskond, kuni 15 inimest,  saab koosolekut pidada saunamaja kaminaruumi, nautides vaadet tiigiaiale.

Pärast seminari on võimalus matkata Kakerdaja rabas, Läheduses asuva Kalijärve ümbruses või Jäneda-Aegviidu -Valgehobusemäe matkaradadel, mis kulgevad üle ooside ja ümber järvede. Meie juures saab mängida rannavõrkpalli, seltskondlikke murumänge, käia saunas ja pärast leili tiigis jahutada.  

Aiahuvilised saavad nautida jalutuskäiku meie 2ha suuruses auhinnatud maastikuaias. 

Pakume soovikohast toitlustust. Meie klientidele meeldib eelkõige grillmeister Kalevi grillitud liha. 

Erapeod

Sünnipäevade pidamiseks on meil 60 m2 saal ja väiksematele seltskondadele saunamaja kaminaruum.

Suviste juubelite, pulmapidude ja kokkutulekute pidamiseks on meil suurepärased võimalused 2ha suuruses kaunis maastikuaias, mis on täiesti privaatne ning seetõttu võib tants ja trall kesta varajaste hommikutundideni ilma, et see kedagi segaks.

Peolaua saab katta terrassi varjualusesse, kus on laudu-pinke kuni 100-le inimesele. Suur tantsuterrass ja avar muruväljak seltskondlike mängude läbiviimiseks on kohe varjualuse juures.  Õhtusel ajal on kogu kompleksi rentimisel terrass ja territoorium valgustatud.